Karrier

Dolgozz csapatunkban!

Jelentkezzen és legyen tagja Magyarország 5 csillagos golf resort csapatának! A Zala Springs Golf Resort mindig keresi az új munkatársakat!

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a info(at)zalasprings(dot)hu email címre!

Felszolgálót keresünk!

Amit szeretnénk:

  • • Szakirányú végzettség
  • • Magabiztos angol nyelvtudás
  • • Szakmában eltöltött min 3 év
  • • Csapatszellem, lojalitás
  • • Pontosság, precizitás, igényesség, önállóság
  • • Német nyelvtudás, Hostware ismeret előnyt jelent
Jelentkezz itt magyar nyelvű önéletrajzát: info(at)zalasprings(dot)hu

Szobalányt keresünk!

Főbb feladatok:

  • • Napi, illetve utazó szobák takarítása
  • • Szobai bekészítés elhelyezése
  • • Közösségi terek takarítása

Az ideális jelölt:
  • • Megbízható
  • • Munkájára igényes
  • • Megjelenése ápolt
  • • Rendelkezik takarítási tapasztalattal
Jelentkezni: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:
info(at)zalasprings(dot)hu

Facebook Instagram Youtube