Karrier

Dolgozz csapatunkban!

Jelentkezzen és legyen tagja Magyarország 5 csillagos golf resort csapatának! A Zala Springs Golf Resort mindig keresi az új munkatársakat!

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, várjuk jelentkezését önéletrajzzal a hr(at)zalasprings(dot)hu email címre!

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Aktív részvétel a Zala Springs cégcsoporthoz tartozó vállalkozások pénzügyi-számviteli rendszerének működtetésében, a folyamatok fejlesztésében
  • Felelősségi köre:
    - a kimenő számlák készítése, könyvelése, egyeztetése
    - a beérkezett számlák iktatása, ellenőrzése, könyvelése
    - adóbevallások elkészítése, kapcsolódó egyeztetési, ellenőrzési könyvelési feladatok
    - a banki és pénztári forgalom felügyelete, irányítása, könyvelése
    - a beruházások elszámolása, tárgyi eszköz analitika vezetése
    - a munkaügyi nyilvántartások vezetése, bérek feladása, egyeztetése
    - a készlet könyvelés, a leltározás felügyelete, irányítása
  • Havi/éves/zárás, kimutatások, terv-tény elemzések készítése, egyedi elemzések összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakterületekkel, a számlázás és a kapcsolódó folyamatok irányításában aktív részvétel.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség és pénzügyi-számviteli területen szerzett gyakorlat (közgazdasági, illetve pénzügyi-számviteli végzettség elvárás)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Rendszerszemlélet, elemzőképesség
  • Csapatszellem, együttműködési képesség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Nagy munkabírás, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Kiváló MS Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • HOSTWARE szállodai szoftver ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Adótanácsadói végzettség
  • Bér és munkaügyi végzettség, tapasztalat

Amennyiben ez a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az office@sghbirdie.hu e-mail címre juttassa el! Kérjük, hogy az e-mail tárgyában szerepeltesse a „Pénzügyi-számviteli munkatárs” megnevezést!

Munkavégzés helye: Kehidakustány, Zala Springs Golf Resort

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges: hr(at)zalasprings(dot)hu

Proaktív MICE Sales Agent

Feladatok:

  • aktív értékesítési tevékenység a MICE szegmensben a tervben meghatározott célokat szem előtt tartva
  • Új céges megrendelők akvirálása az alábbi területekre: rendezvények, tréningek, szállodai szobafoglalások, incentive utazások.
  • a már meglévő üzleti partnerek részére akciótervek előkészítése és közreműködés azok kivitelezésében.
  • Key account kezelés
  • Szerződéstervezetek előkészítése
  • Háznézéseket szervezése és lebonyolítása
  • Versenytárs elemzés
  • Adatbázisokat készítése és frissítése: korábbi rendezvények, foglalások, ügyféladatok, hűségprogramok, promóciók

Elvárások:

  • Nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás, jó céges kapcsolatrendszer
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség szóban, írásban magyar és angol nyelven (előny: német nyelv ismerete is)
  • Jó megjelenés, megnyerő modor
  • Teljesítményorientált hozzáállás, kreatív gondolkodás
  • Terhelhetőség, pontos, gyors munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés, ugyanakkor csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Hostware rendszer ismerete
  • Saját autó

Juttatás:

  • jutalékos rendszerben

Bővülő csapatunkba Real estate sales representative munkatársat keresünk.

Feladataid, amellyel segítheted ügyfeleinket az ingatlanvásárlással kapcsolatos fontos döntésének meghozatalában:

  • új építésű, saját luxus ingatlanok proaktív értékesítése (társasházi lakások, villaházak)
  • lead generálás
  • ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása hazai és külföldi érdeklődők számára
  • az ingatlanokkal kapcsolatos lekérdezések professzionális és gyors feldolgozása
  • az ügyfélkör igényeinek felmérése és azok nyomon követése az adás/vétel folyamata során
  • aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében és az ügyletzárásokban
  • kreatív marketingkampányok, hirdetési portfóliók frissítése
  • folyamatos piacfelmérés és versenytárs-elemzés (hazai és külföldi viszonylatban)
  • kapcsolattartás az ingatlanügynöki partnerekkel, új ingatlanpartnerek felkutatása, megbízási szerződések megkötése

Várunk, amennyiben…

  • exkluzív környezetben szeretnél dolgozni
  • ügyfélközpontú vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni
  • a hétvégi munkavégzés sem okoz problémát (szükség esetén)
  • tárgyalóképes az angol és/vagy német nyelvtudásod

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési eszközök naprakész ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes, magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői végzettség
  • CRM ismeretek
  • Nemzetközi ingatlanpiac ismerete
  • Egy második idegennyelv magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapatban hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközileg elismert cégcsoportnál
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes alapbér és értékesítés után jutalék
  • Laptop, mobiltelefon
  • Utazási támogatás: 30Ft/km
  • Ingyen ebéd biztosítása
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partner szállodákban

Felszolgálót keresünk!

Amit szeretnénk:

  • Szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szakmában eltöltött min 3 év
  • Csapatszellem, lojalitás
  • Pontosság, precizitás, igényesség, önállóság
  • Német nyelvtudás, Hostware ismeret előnyt jelent

Szobalányt keresünk!

Főbb feladatok:

  • Napi, illetve utazó szobák takarítása
  • Szobai bekészítés elhelyezése
  • Közösségi terek takarítása

Az ideális jelölt:
  • Megbízható
  • Munkájára igényes
  • Megjelenése ápolt
  • Rendelkezik takarítási tapasztalattal

Jelentkezni: magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal az alábbi címen lehetséges:
hr(at)zalasprings(dot)hu